KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 10626374

nr 1062 6374

Pastell

signerad, Gatuvy, 41x42

Utrop:

1.000 kr

Såld:

800 kr

måndag 17 oktober 2016
kl 20:28:44

17/10 12:03:31 1      700 kr
17/10 19:57:12 2      Vinnande bud